Jesteś „ROBOTEM SUKCESU”, czy „KOBIETĄ SUKCESU”?

Co decyduje o tym, że stajemy się osobami, które osiągnęły sukces? Praca po 10 -12 godzin na dobę? Mnóstwo zapisanych spotkań, zabiegów? Zero spontaniczności, bo jest plan i założenia marketingowe?

Kobieta SUKCESU w branży beauty to nie ROBOT…
O Twoim sukcesie nie świadczy kalendarz wypchany na 5 lat do przodu, najnowsze hybrydy, jakie mogą sobie zrobić klientki w Twoim salonie, czy fura za oknem.

O Twoim sukcesie świadczyć będzie, czy jesteś szczęśliwa, spełniona w tym, co robisz, czego doświadczasz, w czym się rozwijasz, jak pielęgnujesz siebie, dbasz o swoją rodzinę.
Czy żyjesz w zgodzie z wartościami, masz salon, jaki sobie wymarzyłaś i czas, który możesz spędzać, tak, jak lubisz.

Dlaczego napisałam tak autorytatywnie?
Ponieważ pamiętam okres w moim życiu, kiedy miałam poczucie, że jestem kobietą sukcesu, bo mam tak wypchany kalendarz, że nie mam czasu na wyjazd, na spontaniczny weekend, czy zwyczajne posiedzenie bo ciągle głową i ciałem byłam w gabinecie… Stałam się ROBOTEM swojego wyobrażenia sukcesu.

Bolało mnie to, że mój salon przynosi efekty, a tymczasem ja, kochająca mój zawód, oglądam świat zza szyby w wiecznym wyścigu o wykonanie założonych planów.
„Wyrywam” dla siebie czas na obiad, na moją aktywność, na posiedzenie z synem, podróż…
Kierat salonu nie był beauty dla mnie!

Zmieniłam swoje podejście radykalnie. Jak mam dbać o piękno klientek, jak nie dbam o siebie?
Wprowadziłam zmiany dzięki, którym pracuję teraz z lekkością, moje życie jest luksusowe, bo jak to mówią „CZAS to pieniądz”… a ja go mam i uwielbiam się w nim zanurzać, czuć ten spokój o poranku, zapach kawy leniwie otulający dom, zabawy z synem, niespieszne rozmowy z mężem…

Kocham życie! Kocham mój salon, który nie jest dla mnie więzieniem i wiecznym kieratem.
Wiem jednak, że bardzo trudno jest wprowadzić zmiany samemu…

To proces, dłuższy, ale nie musisz być w tym sama… możesz dać się poprowadzić za rękę podczas programu 1:1 jaki stworzyłam z myślą o Kobietach Sukcesu, którym pomagam zarabiać z lekkością i budować dochodowy biznes Beauty.
Chcesz zmienić swój świat na lepsze? Zapraszam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *